Терміт ТК-12

Клей для керамічної плитки, облицювального каменя, мозаїки. Морозостійкий, водостійкий, для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Для відповідальних конструкцій (тераси, балкони, підлоги з підігрівом, сходові марші, басейни).

Властивості:

- зручна у застосуванні;

- морозостійка;

- стійка на вертикальних поверхнях;

- товщина клеючого шару 2…10 мм;

- екологічно чиста.

Термін зберігання в сухих умовах і в оригінальній упаковці не більше 12 місяців від дати виготовлення масса нетто 25±1% кг.
Суміш клейова ТК-11 призначена для прикріплення керамічної обличкувальної плитки, мозаїки, каменів природних та штучних і т. п. на горизонтальні та вертикальні поверхні всередині приміщень та на вертикальні поверхні назовні будівель та споруд.

Приготування основи:

 Основою для приклеювання облицювальних матеріалів на клейовій суміші ТК-11 можуть бути будь-які міцні штивні мінеральні поверхні. Нерівності до 10 мм слід попередньо (за 1 добу) вирівняти розчином ТК-11, більше 10 мм — ТШ-55. Основи під підлогу з великими нерівностями слід вирівняти розчином ТС-41 або ТС-45. На попередньо очищену поверхню тинку, цементну підлогу чи бетон (після витримання їх протягом 28 діб) допускається клеїти керамічну плитку, інший обличкувальний матеріал (крім мармурових елементів) без додаткової підготовки. Комірчастий бетон та гіпсову штукатурку (плити гіпсокартонні та ін.) слід заґрунтувати розчином ТГр-202.

Вказівки по застосуванню:

Суху суміш змішати з чистою холодною водою до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хвилин. Після повторного перемішування розчин готовий до використання. На чисту міцну основу розчин викласти шпателем або зубчатою теркою з розмірами зубців 6х6мм (для плитки 15х15см) або 8х8мм (для плитки більших розмірів). Плитку попередньо не замочувати. Плитку слід вкласти протягом 20 хв після нанесення розчину на основу. Корегування положення плитки можливе протягом 10 хв після її вкладання. Водний розчин сухої клейової суміші слід виробити протягом 1 год після приготування.

Технічні характеристики:
Пропорція замішування з водою: 4,5–6,5 л води на 25 кг клейової суміші ТК-11;

Термін використання: протягом 60 хвилин;

Температура основи: +5…+30°С;

Час коригування: не менше 10 хв;

Міцність зчеплення з основою: не менше 0,8 МПа;

Морозостійкість: 75 циклів;

Відкритий час: не менше 20 хв;

Зміщення плитки: не більше 0,5 мм;

Витрата: 1.5 кг /м2 на 1мм товщини товщина шару 2…10мм;

Час можливого технологічного пересування: не раніше 48 год.

УВАГА! Суха клейова суміш містить цемент і в поєднанні з водою дає лужну реакцію. Тому слід запобігати контакту суміші і розчину з очима. у випадку попадання суміші (розчину) в очі, необхідно промити їх водою і звернутись до лікаря. з метою запобігання подразнення та надмірного висушування шкіри, слід уникати тривалого контакту суміші (розчину) з незахищеною шкірою рук.