Терміт ТК-16

Клей для газо- та піно-бетону. Морозостійкий, водостійкий, товщина шару до 2 см, забезпечує можливість виконання однорідністі термічного опору масиву стіни, для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Властивості:

- морозостійка;

- водостійка;

- для внутрішніх та зовнішніх робіт;

- зручна у застосуванні;

- запобігає утворенню містків холоду;

- екологічно чиста. 

Термін зберігання в сухих умовах і в оригінальній упаковці не більше 12 місяців від дати виготовлення. Масса нетто 20±1% кг

Суміш ТК-16 служить для вкладання піно-, газо-бетонних та газо-силікатних блоків.

Приготування основи:

ТК-16 забезпечує адгезію до будь яких мінеральних міцних поверхонь, не забруднених матеріалами, що зменшують адгезію (жир, бітум, бруд, пил і т. д.). забруднення та шар поверхні з низькою міцністю необхідно механічно усунути. Перед муруванням першого ряду стіни, існуючу поверхню підмурівки необхідно вирівняти до рівня горизонту сумішшю ТМ-71. Поверхня елементів мурування має бути чистою, рівною та вільною від залишків пилу від порізки стінового матеріалу (блоків). Для запобігання утворення містків холоду в тілі стіни (промерзання стіни через шви) рекомендується перед муруванням наступного ряду, вирівняти поверхню попередньо-вкладених блоків шліфуванням, з наступним видалення утвореного пилу.

Вказівки по застосуванню:

Для забезпечення однорідності термічного опору масиву стіни (запобігання утворення містків холоду) клеючий шов між блоками необхідно виконувати не товстішим 2–3мм. ТК-16 призначений для внутрішнього та зовнішнього застосування. суху суміш змішати з чистою холодною водою до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хвилин. Після повторного перемішування розчин готовий до використання. Готову суміш нанести на попередньо вирівняну поверхню за допомогою зубчатої терки з розміром зубців від 4 до 10 мм. При застосуванні блоків без «вертикальних замків», розчин наносити і на їх вертикальну монтажну площину. Блоки слід вкладати протягом 10 хв. після нанесення розчину. Коригування положення вкладених блоків слід за допомогою гумового молотка.

Роботи виконувати в сухих умовах при температурі повітря і основи +5…+30°С. Всі дані та інформація відноситься до температури +20°с та відносній вологості повітря 60%. Для традиційного мурування стін із блоків та цегли рекомендується використовувати суміш ТЕРМІТ ТМ-71.

Технічні характеристики:

Пропорція замішування з водою: 4,4 – 5,2 л води на 20 кг клейової суміші ТК-16;

Час придатності розчину: протягом 2 годин;

Температура основи і виконання робіт: +5…+30°С; 

Міцність на стиск після 28 діб: не менше 10 МПа;

Рухомість: не менше 5 см;

Водоутримувальна здатність: не менше 95%;

Причепність до основи: не менше 0,2 МПа;

Морозостійкість: не менше 75 циклів;

Витрата 1.5 кг /м2 на 1мм товщини;

Товщина шару: 2…10 мм.

УВАГА! Суха клейова суміш містить цемент і в поєднанні з водою дає лужну реакцію. Тому слід запобігати контакту суміші і розчину з очима. у випадку попадання суміші (розчину) в очі, необхідно промити їх водою і звернутись до лікаря. з метою запобігання подразнення та надмірного висушування шкіри, слід уникати тривалого контакту суміші (розчину) з незахищеною шкірою рук.