Терміт ТК-17

Клей для мармуру білий, для внутрішніх та зовнішніх робіт, природних та штучних каменів, скляної мозаїки.

Властивості:

- водостійка;

- морозостійка;

- білого кольору;

- висока адгезія до основи;

- стійка на вертикальних поверхнях;

- товщина клеючого шару 2...10 мм;

- екологічно чиста

Термін зберігання в сухих умовах і в оригінальній упаковці не більше 12 місяців від дати виготовлення. Масса нетто 25±1% кг.

Суміш ТЕРМІТ ТК-17 призначена для облицювання мармурових та інших плит із світлих порід природного каменю, а також мозаїчних плиток, в т. ч. скляних, на горизонтальні та вертикальні поверхні всередині приміщень та на зовні будівель та споруд.

Приготування основи:

Основа під суміш ТЕРМІТ ТК-17 згідно ДБН В.2.6–22–2001 має бути сухою та міцною. Перед застосуванням суміші, основу почистити від пилу, напливів, жирів, мастил, фарби, шпаклівки, а також інших речовин, що зменшують адгезію цементу до основи. Всі слабкі ділянки основи видалити та вирівняти нерівності з невеликою глибиною сумішшю ТЕРМІТ ТК-17, а з більшою глибиною — ТЕРМІТ ТШ-55 за одне чи кілька нанесень. На попередньо очищену поверхню тинку, цементної підлоги чи бетону (після витримання їх протягом 28 діб) допускається застосовувати суміш ТК-17 без додаткової підготовки. Основи з великим водопоглинанням (комірчастий бетон, цегла та інше) та поверхні з гіпсу і гіпсо-картону попередньо заґрунтувати грунтом ТЕРМІТ ТГр202. Поверхню підлоги з великими нерівностями необхідно вирівняти розчинами ТЕРМІТ ТС-41, ТС-45.

Вказівки по застосуванню:

Суху суміш перемішати з чистою водою (температурою +15–20°C) до утворення однорідної консистенції без грудок. Витримати 5 хвилин. Після повторного перемішування розчин готовий до використання. Приготовлений розчин нанести шпателем на поверхню основи тонким шаром та вирівняти зубчатою теркою (розмірами зубців мають відповідати розміру плит та мати квадратну форму). Вкласти плиту на шар розчину та притиснути. Плиту попередньо не замочувати. максимальний шар клейової суміші під плитою не має перевищувати 10 мм. Не рекомендується вкладати плити в стик без шва. Ширина шва між плитами має бути не менше 2 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура +20°C і відносна вологість повітря 60%) плити необхідно вкласти не пізніше 20 хвилин після нанесення розчину на основу. В літній період і у вітряну погоду при виконанні робіт зовні споруд час вкладання скорочується до 10 хвилин. Корегування положення плити можливе протягом 10 хв після її вкладання. Водний розчин суміші слід виробити протягом 60 хвилин після приготування. В нормальних умовах розшивку слід виконувати через 48 години Роботи виконувати при температурі основи та оточуючого середовища +5…+30°с. На основах з деформаційними швами, ці шви необхідно дублювати та заповнювати їх еластичними герметиками.

Технічні характеристики:

Пропорція замішування з водою: 5—7 л води на 25 кг суміші;

Крупність заповнювача: не більше 0,63 мм;

Термін використання: не більше 60 хв;

Відкритий час: не менше 20 хв;

Час коригування: не менше 10 хв;

Зміщення плити на вертикальній поверхні: не більше 0,5 мм;

Адгезія до основи: не менше 1,0 МПа;

Прогин: не більше 2,5 мм;

Морозостійкість: не менше 75 циклів;

Час можливого технологічного пересування: не пізніше 48 год;

Витрата: 1.5 кг /м2 на 1мм товщини;

Товщина шару: 2…10 мм.

УВАГА! Суха клейова суміш містить цемент і в поєднанні з водою дає лужну реакцію. Тому слід запобігати контакту суміші і розчину з очима. у випадку попадання суміші (розчину) в очі, необхідно промити їх водою і звернутись до лікаря. з метою запобігання подразнення та надмірного висушування шкіри, слід уникати тривалого контакту суміші (розчину) з незахищеною шкірою рук.